w

Adobe Creative Team – Adobe Photoshop Lightroom 3. Oficjalny podręcznik

Opanuj niezwykłe możliwości profesjonalnej aplikacji dla fotografów!

Jak sprawnie zorganizować kolekcję zdjęć i zarządzać nią?
Jak twórczo i bezpiecznie eksperymentować z obrazem?
Jak przygotować fotografie do efektownego wydruku?
Niezależnie od tego, czy chcesz zapanować nad swoją imponującą kolekcją zdjęć, oczekujesz zaawansowanych możliwości profesjonalnej obróbki fotografii, czy też pragniesz w efektowny sposób je zaprezentować, z pomocą przyjdzie Ci Adobe Lightroom! Ten niezwykle funkcjonalny, a przy tym intuicyjny program dostarcza fotografom wszystkich narzędzi, potrzebnych na każdym z etapów pracy nad obrazem — od importowania, oceniania i porządkowania zdjęć, po ich cyfrową edycję, tworzenie prezentacji i przygotowywanie wysokiej jakości wydruków. Jeśli możesz w ten sposób ułatwić i usprawnić swoją pracę i znacznie poprawić jakość swoich zdjęć, czemu miałbyś z tego nie skorzystać?

“Adobe® Photoshop® Lightroom® 3. Oficjalny podręcznik” jest częścią szkoleniowej dokumentacji firmy Adobe, przygotowanej przez jej najlepszych ekspertów i trenerów. Każda z dziesięciu lekcji w tej bogato ilustrowanej książce składa się z serii praktycznych projektów do realizacji we własnym, dogodnym tempie. W przejrzysty sposób wyjaśniają one zasady działania i wykorzystania poszczególnych narzędzi. Szybko i bez problemu nauczysz się obsługiwać interfejs użytkownika i zaczniesz swobodnie poruszać się pośród wszystkich możliwości programu. W trakcie lektury dowiesz się między innymi, jak przy użyciu słów kluczowych, zestawów i kolekcji uporządkować rozrastającą się bibliotekę zdjęć, tworzyć interaktywne galerie internetowe czy poprawnie przygotowywać obrazy do druku. Ponadto bez trudu opanujesz narzędzia do korygowania i obróbki fotografii, a dzięki opcji elastycznej, niedestruktywnej edycji odkryjesz twórczą wolność bezpiecznego eksperymentowania ze zdjęciami.

Zasady działania programu Lightroom
Zarządzanie zdjęciami w bibliotece
Przestrzeń robocza programu
Moduły Lightrooma
Importowanie fotografii
Przeglądanie i porządkowanie zdjęć
Przetwarzanie i edycja obrazów
Edycja niedestruktywna
Tworzenie pokazów slajdów
Przygotowanie obrazów do druku
Publikowanie zdjęć i tworzenie galerii internetowej
Tworzenie kopii zapasowych i eksportowanie zdjęć
Odkryj twórczą swobodę i przyjemność pracy w prawdziwej cyfrowej ciemni!   źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/adobe-photoshop-lightroom…(?) źródło okładki: http://helion.pl/okladki/125×163/phl3op.jpg

Wydawnictwo:
Helion
tytuł oryginału:
Adobe Photoshop Lightroom 3. Classroom in a Book

data wydania:
21 marca 2011

ISBN:
9788324629732

liczba stron:
352

słowa kluczowe:
photoshop , obróbka zdjęć , fotografia

kategoria:
poradniki

język:
polski