w

Agnieszka Maciąg – Pełnia życia – jak odkryłam i pokochałam moją duszę

Życie jest wielką podróżą, pełną lepszych i gorszych chwil oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Historia mojego życia wygląda jak spełnienie marzeń o sukcesie większości współczesnych kobiet. Zostałam top modelką, pracowałam na całym świecie, podróżowałam. Nagrałam płytę, prowadziłam programy telewizyjne, zagrałam w filmie, byłam dyrektorem kreatywnym i artystycznym znanych odzieżowych marek. Ludzie mnie podziwiali, odnosiłam sukcesy, miałam fajną rodzinę i udany związek. Jednak mimo tego zewnętrznego szczęścia ciągle czegoś mi brakowało. Czułam wewnętrzny ból, który z biegiem czasu narastał. Zna go większość kobiet…

W tej książce opisuję, jak to się stało, że odnalazłam szczęście i pokochałam swoją duszę. Teraz doświadczam trwałego dobra, radości, spokoju – są we mnie i promieniują na innych. Szczęście na dobre się u mnie zadomowiło. Doświadczam pełni życia.

Mam nadzieję, że moja historia zainspiruje i Ciebie.

Z miłością,
Agnieszka   źródło opisu: http://www.empik.com/pelnia-zycia-maciag-agnieszka…(?) źródło okładki: http://www.empik.com/pelnia-zycia-maciag-agnieszka…»

Wydawnictwo:
Otwarte
tytuł oryginału:
Pełnia życia – jak odkryłam i pokochałam moją duszę

data wydania:
26 października 2016

ISBN:
20012991

kategoria:
poradniki

język:
polski