Ebooki

Agnieszka Stelmaszyk – Dziennik podróżnika

Dziennik podróżnika to wyjątkowa pozycja w serii. Autorka – Agnieszka Stelmaszyk – napisała Dziennik specjalnie na życzenie swoich fanów, którzy wielokrotnie w czasie spotkań autorskich opowiadali jej o zakładanych przez siebie, na wzór Kronik, własnych dzienników z podróży.
Na Dziennik podróżnika składają się:
– strony przeznaczone do własnych notatek z podróży, podzielone na osiem działów (m.in.: Plan podróży, Kalendarium, Ważne informacje, Szkice i rysunki itd.). Podział ten podpowiada młodym podróżnikom, jakie ważne informacje powinni zebrać i przygotować przed podróżą, o czym pamiętać w trakcie podróży, co i jak notować, aby po powrocie z podróży wspomnienia nie uleciały.
– strony poświęcone siedmiu wydanym już tomom Kronik Archeo, na których czytelnicy znajdą fragmenty, które nie trafiły do książki, poznają sekrety bohaterów, dowiedzą się o kolejnych legendach i faktach, dotyczących danych skarbów.
Dziennik podróży jest zatem nierozerwalnie związany z przygodami bohaterów Kronik Archeo i po raz kolejny udowadnia, że każdy czytelnik, jeśli tylko zapragnie, może stać się podróżnikiem i odkrywcą zupełnie jak jego ulubieni bohaterowie serii.   źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/dziennik-podroznika-tom-…(?) źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/dziennik-podroznika-tom-…»

Wydawnictwo:
Zielona Sowa
data wydania:
21 maja 2014

ISBN:
9788378958437

liczba stron:
240

kategoria:
Literatura dziecięca

język:
polski

Wpis wyświetlony 6699 razy od 24.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz