Ebooki

Agnieszka Stelmaszyk – Tajemnica gwiezdnego jeziora

„Terra Incognita” to nowa seria przygodowa, sięgająca po wzorce z najlepszych powieści przygodowych dla dzieci i młodzieży.
Bohaterami „Tejemnicy gwiezdnego jeziora” jest rodzeństwo: trzy siostry i brat. Wraz z rodzicami prowadzą z pozoru zwyczajne życie. Z codzienności co rusz wyrywają ich szalone wyprawy mamy – zapalonej przyrodniczki i podróżniczki, która niczym Beata Pawlikowska nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscy. I choć kocha swoją rodzinę, bardzo często nie mam jej w domu. W czasie jej nieobecności dziećmi zajmuje się ojciec – zupełne przeciwieństwo własnej żony.
Gdy mama wyrusza na kolejną wyprawę dochodzi do tragedii – w niewyjaśnionych okolicznościach ślad po kobiecie ginie. Dzieci namawiają ojca, aby sami ruszyli do Afryki na poszukiwania. W tym momencie zaczyna się właściwa akcje – wielka wyprawa ratunkowa nieznanymi drogami tajemniczej, fascynującej, ale i niebezpiecznej Afryki.   źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/tajemnica-gwiezdnego-jez…(?) źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/tajemnica-gwiezdnego-jez…»

Wydawnictwo:
Zielona Sowa
data wydania:
21 maja 2014

ISBN:
9788378958840

liczba stron:
264

kategoria:
Literatura dziecięca

język:
polski

Wpis wyświetlony 2862 razy od 24.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz