Ebooki

Ajahn Brahm – Opowieści buddyjskie dla małych i dużych

Wejdź do świata pełnego harmonii, spokoju i prawdziwego szczęścia.

Książka zawiera zbiór 108 niezwykle inspirujących opowiadań pochodzących z Dalekiego Wschodu spisanych przez mnicha i ucznia Mistrza Ajahn Chah’a. Wiele z nich wywodzi się ze starych pism i przekazów buddyjskich. Natomiast ich treść idealnie dopasowuje się do aktualnej rzeczywistości. Niektóre są bardziej współczesnymi anegdotami wzbogacającymi głębię starożytnych przypowieści. Mówią one o nadziei, miłości, przebaczeniu, a także o wolności od strachu i przezwyciężeniu bólu.

Opowiadane z dozą inteligentnego humoru, w sposób żartobliwy czasem bawią, a także skłaniają do refleksji i zadumy kojąc naszą duszę. Czytane dzieciom uczą nie tylko współczucia dla innych, ale rozwijają w nich dobroć, miłość oraz wzmacniają własnej wartości wyd. eSPe ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">poczucie własnej wartości. Dorośli odnajdują w nich zrozumienie, spokój, jak również pomoc w rozwiązywaniu współczesnych problemów.

Teraz już każdy z nas może rozkoszować się ich czytaniem i otworzyć wrota swojego serca. Przygotuj się na prawdziwy balsam dla duszy!   źródło opisu: http://www.talizman.pl/opowieci-buddyjskie-p-7554.html źródło okładki: http://www.talizman.pl/images//foto/01001802.jpg

Wydawnictwo:
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tytuł oryginału:
Opening the Door of Your Heart: and Other Buddhist Tales of Happiness

data wydania:
2012 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7377-528-2

liczba stron:
256

słowa kluczowe:
Religia , Buddyzm , szczęście , harmonia

kategoria:
religia

język:
polski

Dodaj komentarz