Biznes i finanse

Brad DeHaven – Waluta Przyszłości. Kiedy to wiesz, kontrolujesz swoje przeznaczenie

Odkryj swoja zdolność do tworzenia dochodu w nowym tysiącleciu!
Nazywa się ona Walutą Przyszłości!

To nie kolejna wspaniała korporacja ani oferta pracy. To nie kolejna obiecująca firma internetowa, ani strategia giełdowa. I to nie łatwe… ale jest odpowiedzią na pytanie, jak sprawić, by twoje życie stało się dziełem sztuki! W tym założeń finansowych. Tu wszystko zaczyna się od twojego marzenia.
Nasze społeczeństwo jest świadkiem eksplozji niekonwencjonalnych sposobów znalezienia odpowiedzi na podstawowe pytanie ekonomiczne:
„Jak mam zarobić na godziwe życie?”
W nadchodzącej dekadzie będziemy świadkami uderzeniowej fali nowych możliwości związanych z technologią i zawodami wykonywanymi w zaciszu domowego ogniska. Możesz obserwować, jak ten trend przetoczy się obok ciebie albo wykorzysta tę książkę i nauczyć się, jak partycypować w zyskach.
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zbudować własny biznes czy nie, ta książka pomoże ci wyruszyć w podróż, z której korzyści będziesz czerpać ty sam, twoja rodzina i przyjaciele.

Przesłanie, z którym Brad zwraca się do ludzi, jest proste.
Nikt nie zapłaci ci tyle, ile naprawdę jesteś wart! Tylko ty sam.

Niech zawarte w tej książce spostrzeżenia zaprowadzą cię na szlak odkrywania bogactwa w nowym świecie.   źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Wydawnictwo:
tytuł oryginału:
The Currency of the Future: When You Know This, You Control Your Destiny

data wydania:
25 marca 2005

ISBN:
8388533258

liczba stron:
81

słowa kluczowe:
przeznaczenie zdolność dochód przyszłość ekonomia bogactwo

kategoria:
biznes, finanse

język:
polski

Dodaj komentarz