Ebooki

Carl-Johan Forssén Ehrlin – O króliku, który chce zasnąć

Uśpij SMYKA z pomocą KRÓLIKA!

Carl-Johan Forssén Ehrlin – szwedzki psycholog i specjalista w zakresie NLP (programowanie neurolingwistyczne), zajmuje się coachingiem i zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym. Jest autorem wielu książek.
O króliku, który chce zasnąć to idealna propozycja dla rodziców mających problem z usypianiem swoich pociech, zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia. To innowacyjna i przełomowa publikacja, w której wykorzystano złożone techniki psychologiczne. Ta książeczka pomoże waszym dzieciom się odprężyć. Tekst należy czytać, stosując się do wskazówek autora, we wskazanych miejscach trzeba ziewać, zaznaczone kursywą zdania wypowiadać spokojnie i powoli, a pogrubioną czcionką zaakcentować. Ta opowiastka dociera do podświadomości dziecka – podświadomie odbiera ono sugestię, że należy spać. Zasypia szybciej i śpi spokojniej, a trudności z zasypianiem z dnia na dzień są coraz mniejsze.

Książka została przetłumaczona na wiele języków, błyskawicznie uzyskała status bestsellera, doczekała się także swojego profilu na facebooku https://www.facebook.com/TheRabbitWhoWantsToFallAsleep i może się pochwalić ogromną liczbą sympatyków.

ilustracje: Irina Maununen   źródło opisu: http://www.soniadraga.pl/ źródło okładki: http://www.soniadraga.pl/

Wydawnictwo:
Sonia Draga
tytuł oryginału:
The Rabbit who wants to fall asleep – a new way of getting children to sleep

data wydania:
25 listopada 2015

ISBN:
9788379996544

liczba stron:
28

słowa kluczowe:
Ewa Borówka , dziecko , sen , Irina Maununen

kategoria:
bajki

język:
polski

Wpis wyświetlony 3011 razy od 25.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz