w

Charles Lever – Jeżeli nie możesz pokonać muru, zbuduj drzwi!

Poddanie się NIGDY nie jest wyjściem!

Zbyt wielu z nas uważa, że szczęśliwi, odnoszący sukcesy ludzie są tacy tylko dlatego, że Bóg obdarzył ich mniejszą liczbą problemów niż nas. Nie można się bardziej mylić! Zasada numer jeden, którą każdy osiągający sukcesy człowiek musi znać, mówi: “wytrwałość pokonuje przeciwności!”

WYTRWAŁOŚĆ JEST KLUCZEM DO SUKCESU

W przeciwieństwie do ogólnie panującej opinii, ci którzy doświadczyli wyższego stopnia spełnienia w życiu, NIE są tymi, którzy mieli mniej trudności do pokonania. Prawdę mówiąc, większość z ludzi odnoszących sukcesy pokonało WIĘCEJ MURÓW w swoim życiu niż przeciętna osoba. Ludzie sukcesu po prostu albo znajdują drogę umożliwiającą wejście na te mury, albo budują w nich drzwi.

MURY SĄ TYMCZASOWE, NIE TRWAŁE

Książka ta zawiera wiele historyjek mówiących o ludziach, którzy postrzegali mury w ich życiu jako tymczasowe przeszkody, a nie katastrofalne “ślepe uliczki”. A że byli wytrwali i pomysłowi, doświadczyli mnóstwa miłości, spełnienia, wdzięczności i pewności siebie – wszystkiego tego, co czeka na nas po drugiej stronie muru.   źródło opisu: www.internet-services.com źródło okładki: internet-services.com

Wydawnictwo:
InterNET Services Corporation
tytuł oryginału:
If You Can’t Climb The Wall, Build A Door!

data wydania:
2000 (data przybliżona)

ISBN:
0963266772

liczba stron:
153

kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

język:
polski