w

Christine Ingham – Automotywacja na 101 sposobów

“Czy czujesz, że Twoja motywacja gdzieś znikła? Czy praca wydaje Ci się nudną rutyną? Czy chce Ci się wyć na samą myśl o tym, co jeszcze zostało do zrobienia?
Jako podstawowa lektura dla cierpiących z powodu niskiej motywacji, książka ta jest w równym stopniu przydatna dla wszystkich, którzy mają własne firmy lub pracują w domu – a w zasadzie dla wszystkich pragnących odkryć konstruktywne sposoby zachęcania się do pracy.
Umiejętność zwiększania własnej motywacji ma podstawowe znaczenie dla osiągania sukcesu, czasem jednak może być jednym z najtrudniejszych zadań, z jakimi musimy sobie radzić w codziennej pracy zawodowej.

Brak motywacji może doprowadzić do mniejszych osiągnięć, kiepskich wyników i braku satysfakcji z wykonywanej pracy. Jak zatem możemy odnależć motywację, jeśli nagle nam jej zabrakło?
Automotywacja na 101 sposobów to książka będąca żródłem wielu pomysłów pozwalających na: zbudowanie i utrzymanie automotywacji; zlikwidowanie fizycznych i psychicznych barier w pracy, dostarczenie sobie stymulujących bodżców, uzyskanie skutecznej pomocy w sytuacjach, gdy będzie nam ona naprawdę niezbędna, opracowanie prostych, skutecznych strategii pozwalających pokonać przeszkody na drodze do automotywacji. Jak korzystać z książki?
Propozycje nie zostały podane w żadnej określonej kolejności i nie trzeba ich czytać jedna po drugiej – chyba że bardzo tego chcesz. Każda z sugestii może sprawdzić się w dowolnej sytuacji, prawdopodobnie zatem najlepszą metodą korzystania z książki będzie przeglądanie jej, aż znajdziesz coś nowego, co zechcesz wypróbować.”  

Wydawnictwo:
IFC Press Sp. z o.o.
ISBN:
8391147541

liczba stron:
130

słowa kluczowe:
motywacja , automotywacja

kategoria:
poradniki

język:
polski