Ebooki

Daniel Mizieliński – Gdzie jest wydra? czyli śledztwo w Wilanowie

Pasjonująca gra książkowa osadzona w czasach Jana III Sobieskiego. Pokieruj śledztwem w królewskiej rezydencji, by odnaleźć zaginioną ulubienicę króla!

W pałacu w Wilanowie szykuje się wielka uczta: król Jan III Sobieski obchodzi imieniny. Ale zamiast się cieszyć, rozpacza! Jego ulubienica – oswojona wydra – zniknęła bez śladu. Pomóż królowi ją odnaleźć! Dołącz do czwórki młodych detektywów i pokieruj śledztwem. Czy zdołasz rozwiązać zagadkę, nim zjadą się imieninowi goście?

„Gdzie jest wydra?” to pasjonująca książkowa gra osadzona w czasach króla Jana III Sobieskiego. Jej fabuła została zainspirowana autentyczną historią słynnej oswojonej wydry, znanej z pamiętników Jana Chryzostoma Paska. Interaktywna opowieść wciąga, bawi i w atrakcyjny sposób przekazuje dzieciom wiedzę o królewskiej rezydencji w Wilanowie, jej mieszkańcach i gościach oraz ich zwyczajach.

Książka wydana we współpracy Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Ilustracje: Aleksandra i Daniel Mizielińscy   źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2012 źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/gdzie_jest…»

Wydawnictwo:
Dwie Siostry
data wydania:
grudzień 2012 (data przybliżona)

ISBN:
9788360850633

liczba stron:
80

słowa kluczowe:
powieść dziecięca polska

kategoria:
Literatura dziecięca

język:
polski

Wpis wyświetlony 3252 razy od 24.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz