Inne

Drew Karpyshyn – The Old Republic: Revan

Coś czai się poza Odległymi Rubieżami: niszczycielskie zło, które unicestwi Republikę – jeśli samotny i pogardzany Jedi go nie powstrzyma.

Revan: bohater, zdrajca, zdobywca, zbawca. Jedi, który opuścił Coruscant, by pokonać Mandalorian, a powrócił jako adept Ciemnej Strony, by zniszczyć Republikę. Rada Jedi przywróciła mu jego dawne życie, ale cena odkupienia była ogromna. Jego wspomnienia wymazano. Wszystko, co mu pozostało, to koszmary. I potworny, nieustanny strach.

Co dokładnie wydarzyło się poza Odległymi Rubieżami? Revan niezupełnie to pamięta, ale nie może też całkiem zapomnieć. Jest pewien, że trafił tam na straszliwą tajemnicę zagrażającą istnieniu Republiki. Nie mając pojęcia, co to za tajemnica ani jak powstrzymać nadciągający chaos, może zawieść, bo jeszcze nigdy nie musiał stawić czoła równie potężnemu i diabolicznemu przeciwnikowi. Lecz tylko śmierć może powstrzymać go przed próbą.   źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2012 źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1250/old-republic-revan

Wydawnictwo:
Amber
tytuł oryginału:
Star Wars: The Old Republic: Revan

data wydania:
29 marca 2012

ISBN:
9788324157884

liczba stron:
349

słowa kluczowe:
star wars , revan , stara republika , old republic

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 3380 razy od 23.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz