w

Elisabeth Bonneau – Sztuka podejmowania gości

Elizabeth Bonneau Opis rozszerzony: Bez dobrego jedzenia, dobrego wina i dobrych przyjaciół nie można świętować. Vicco von Bülow (Loriot)
W dużym bądź małym kręgu, z okazji ślubu, chrzcin, spotkania biznesowego lub bez okazji – powodów do wspólnego biesiadowania jest wiele. Jak przygotować przyjęcie, aby było ono udane? Jak je poprowadzić i jak pożegnać gości? Tego dowiecie się z naszego poradnika.
Doskonałe przygotowanie: skorzystajcie z doświadczeń ekspertki, a wasi goście na pewno wyjdą z przyjęcia zadowoleni. Praktyczne rady i wskazówki ułatwią wam zaplanowanie przyjęcia z każdej okazji i wybrnięcie z kłopotliwych sytuacji.
Przyjemność dla gości i gospodarzy: od stylowego powitania, perfekcyjnie przygotowanego posiłku po rozmowy przy stole – jak zachwycić gości, nie męcząc się przy tym. Spotkania w ogrodzie i pikniki.
Eleganckie świętowanie: w domu i restauracji. Pomysły na zaproszenia, ilustracje ułatwiające ustawienie bufetu, eleganckie nakrycia — kto zamawia, kto płaci.

Od przygotowań do pożegnania
Rady na sytuacje awaryjne
EXTRA: idealne zaproszenie
Autorka, Elizabeth Bonneau, od ponad dziesięciu lat prowadzi seminaria na temat stylu i organizacji spotkań. Do jej klientów zaliczają się między innymi Deutsche Bank i Daimler- Chrysler. Pisze artykuły do prasy i jest autorką licznych poradników.   źródło opisu: http://www.rm.com.pl/x_C_I__P_11371-110003.html źródło okładki: http://www.rm.com.pl/img/1/11371.jpg

Wydawnictwo:
RM
tytuł oryginału:
Gastgeber-Knigge

data wydania:
2009 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7243-782-2

liczba stron:
186

kategoria:
poradniki

język:
polski