Poradniki

Erin Rooney Doland – Uporządkuj swoje życie

Mniej rzeczy znaczy mniej stresu!

Ekspert w dziedzinie organizacji i porządku, Erin Rooney Doland pokaże ci, jak pozbyć się bałaganu, jak uprościć wszystko w swoim otoczeniu i stworzyć sobie niezwykłe życie, na które zasługujesz. I to wszystko w jeden tydzień.

Czy wciąż spóźniasz się do biura, ponieważ masz problemy z wyjściem rano z domu? Czy twój dom jest tak zabałaganiony, że nie możesz zaprosić przyjaciół na kolację?
Łatwo poczuć się zestresowanym, przerażonym lub przytłoczonym, jeśli nasze otoczenie, plany i myśli są chaotyczne. Rozwiązanie? Uporządkuj swoje życie w tydzień – jak tego dokonać, dowiesz się od eksperta w dziedzinie organizacji i porządków, redaktor naczelnej unclutterer.com, Erin Rooney Doland.

Nie ma uniwersalnej recepty na uporządkowanie. Erin oferuje użyteczne i innowacyjne sugestie, jak radzić sobie z fizycznymi, psychicznymi i systematycznymi przeszkodami w różnych dziedzinach naszego życia w domowej i biurowej codzienności. Jej trzeźwe, mocno osadzone w realiach podejście pomoże ci zmierzyć się z sentymentalnymi rupieciami, uporządkować szafę w sposób odpowiadający temu, jak przetwarzasz informacje, stworzyć efektywny i spersonalizowany system archiwizacji dokumentów, uniknąć ociągania się, które często utrudnia ten proces. I dużo, dużo więcej. Gdy już uda ci się rozwiązać problem z bałaganem, autorka podzieli się z tobą praktycznymi radami, jak harmonijnie poprowadzić dom i zapewnić sobie takie samo otoczenie w pracy przy minimalnej dawce dziennego wysiłku.

Prosty, praktyczny poradnik, sprawiający, że w jeden tydzień można naprawdę zmienić całe życie. Wspaniała pomoc!
– Peter Walsh

Jednym z najważniejszych pytań dotyczących porządkowania to pytanie, od czego zacząć. Wspaniała książka Erin dostarcza odpowiedzi – mówi nam dokładnie, od czego zacząć, co zrobić dalej, dalej i jeszcze dalej. Bardzo praktyczna i przystępna.
– Julie Morgenstern, autorka książki SHED YourStuff, ChangeYour Life

Erin Rooney Donald jest konsultantem do spraw organizacji i redaktor naczelną unclutterer.com, popularnej strony internetowej prezentowanej w „The Washington Post”, „The New York Times”, „Slate”, „House Beautiful”, lifehacker.com oraz w BBC i HGTW. Dwa razy w tygodniu publikuje felietony w internetowym wydaniu „Real Simple”, pisała między innymi dla „ReadyMade”, „Woman’s Day”, CNN.com.   źródło opisu: http://www.laurum.pl/ źródło okładki: http://www.laurum.pl/

Wydawnictwo:
Laurum
tytuł oryginału:
Uporządkuj swoje życie

ISBN:
978-83-62195-59-6

liczba stron:
196

kategoria:
poradniki

język:
polski