w

Eve Adamson – Naturalnie szczupła

Bethenny Frankel była objawieniem w hicie telewizyjnym Gospodynie z kasą. Nowy Jork (The Real Housewives of New York City), ale jej pasją od zawsze było cieszenie się zdrową, naturalną żywnością i dzielenie się tą miłością: czy gotowała dla hollywoodzkich gwiazd, z powodzeniem rozwijała swoją firmę Bethenny Bakes, zamieszczała przepisy na pyszne potrawy w Health, czy pracowała z wiodącymi firmami lifestyle’owymi i żywnościowymi.

Książka Naturalnie szczupła pokazuje, jak każdy z nas może uporać się z Ciężkimi Zwyczajami, przyjąć Szczupłe Myśli i czerpać przyjemność z satysfakcjonujących posiłków, przekąsek i napojów bez poczucia winy. Czytelniczki uzbrojone w zasady Bethenny powiedzą:

wiem, kiedy jestem naprawdę głodna
kiedy jestem naprawdę głodna, szukam jedzenia o dużej objętości i bogatego w błonnik
mogę jeść wszystko, na co mam ochotę
kocham smak prawdziwej żywności

Frankel oferuje książkę, której celem jest propagowanie zdrowszego życia i szczuplejszej sylwetki, z ponad trzydziestoma prostymi przepisami na pyszne potrawy (w tym słynną Skinnygirl Margaritę), tygodniowym programem, który pomoże czytelniczkom rozpocząć naturalnie szczupły styl życia, i ciepłą, dowcipną zachętą na każdej stronie.   źródło opisu: www.laurum.pl/ źródło okładki: www.laurum.pl/

Wydawnictwo:
Katarzyna Sobiepanek-Szczęsna
tytuł oryginału:
Naturally Thin: Unleash Your SkinnyGirl and Free Yourself from a Lifetime of Dieting

data wydania:
2010 (data przybliżona)

ISBN:
9788361732068

liczba stron:
288

słowa kluczowe:
life style , odchudzanie , poradnik , przepisy kulinarne , styl życia , zdrowa dieta

kategoria:
poradniki

język:
polski