Inne

George R.R. Martin – Taniec ze smokami. Część 2

W Meereen otoczona przez wrogów Daenerys Targaryen chwyta się rozpaczliwych środków, by zachować swoją pozycję. Wielu zabiega o jej względy, lecz ostrzegano ją, by nie ufała nikomu…

W Królewskiej Przystani królowa regentka, Cersei Lannister, oczekuje na proces, porzucona przez tych, którym ufała, podczas gdy w położonym na wschodzie mieście Yunkai jej brat Tyrion został sprzedany w niewolę i jest zmuszony na własną rękę szukać wyjścia z opresji.

W Braavos Arya Stark poznaje tajemnice Ludzi Bez Twarzy i pamiętanie o swym dziedzictwie sprawia jej coraz większe trudności.

Stannis Baratheon pozostawił żonę oraz czerwoną kapłankę Melisandre i pomaszerował na południe, by stawić czoło okupującym Winterfell Boltonom. Tymczasem za Murem armie Dzikich przygotowują się do szturmu…

Wszędzie narastają gwałtowne konflikty, w których uczestniczą banici i kapłani, żołnierze i zmiennokształtni, szlachetnie urodzeni i niewolnicy. W czasie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców…   źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/taniec-ze-smokami-t-2…(?) źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/taniec-ze-smokami-t-2…»

Wydawnictwo:
Zysk i S-ka
tytuł oryginału:
A Dance with Dragons

data wydania:
25 kwietnia 2016

ISBN:
9788377858875

liczba stron:
688

słowa kluczowe:
Michał Jakuszewski , gra o tron , stark

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 8169 razy od 17.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz