Inne

James Patterson – Eksperyment "Anioł"

Pierwszy raz to robię, więc zacznę od razu, a ty staraj się nadążyć. No. Więc jestem Max. Mam czternaście lat. Mieszkam z rodziną, czyli z pięciorgiem dzieci, niespokrewnionych ze mną, ale to i tak moja rodzina.

Jesteśmy, powiedzmy, że wyjątkowi. Nie odwaliło mi na własny temat, ale gwarantuję, że nigdy, nigdy nie spotkaliście kogoś takiego, jak my. Cała szóstka – ja, Kieł, Iggy, Kuks, Gazownik i Angela – zostaliśmy stworzeni przez tak pokręconych, chorych „naukowców”, że sobie nie wyobrażacie. Stworzyli nas w ramach eksperymentu. Eksperymentu, w wyniku którego jesteśmy ludźmi tylko w dziewięćdziesięciu ośmiu procentach. Te dwa pozostałe robią różnicę, wierzcie mi.

Ta historia mogłaby opowiadać o tobie – albo o twoich dzieciach. Jak nie dziś, to wkrótce. Więc bardzo, bardzo proszę, potraktuj ją serio. Opowiadając ją, ryzykuję wszystkim, co się dla mnie liczy – ale musisz się o tym dowiedzieć. Czytaj dalej – nie pozwól im sobie przerwać. Witaj w naszym koszmarze.   źródło opisu: Wydawnictwo Hachette, 2013 źródło okładki: www.hachette.com.pl

Wydawnictwo:
Hachette
tytuł oryginału:
The Angel Experiment

data wydania:
25 marca 2013

ISBN:
9788378490753

liczba stron:
334

słowa kluczowe:
Maximum Ride

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 9658 razy od 20.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz