w

Janina Barbara Suchoń – Naturalnie piękna

Naturalnie piękna kobieta, jak kwiat, wymaga stosownej oprawy i pielęgnacji. Niniejszy leksykon urody, wzorem naszych prababek stosujących naturalne kosmetyki, ma za zadanie, zapoznać Panie z prostymi i nieskomplikowanymi oraz tanimi recepturami domowej „produkcji” kosmetyków. Własnoręcznie przygotowane „receptury piękna” dostarczą osobistej satysfakcji, zaoszczędzą skórze składników chemicznych, pozostawią oszczędności w portfelu.

Potrzebne do odtworzenia, podanych w opracowaniu przepisów składniki, znajdziemy bez trudu we własnym domu, ogrodzie, w lodówce, w sklepie, na straganie warzywnym, czasem w drogerii, aptece i sklepie promującym zdrową żywność. Dodać należy, że skóra wchłania naturalne produkty o wiele lepiej niż najdroższe produkty światowych firm kosmetycznych, ponieważ pozbawione są one sztucznych barwników, konserwantów i wypełniaczy chemicznych powodujących alergie i inne niekorzystne dla cery skutki. Dbając o swoją urodę i zarazem zdrowy wygląd, rozstań się z chemią, wkrocz w świat natury…

Dzięki ogromnemu zbiorowi zawierającemu ponad 1000 przepisów, ilości dotąd niespotykanej w żadnych wydaniach poświęconych tej tematyce, z pewnością znajdziesz ulubione przepisy, robione na bazie składników, które odpowiadać będą Twojej skórze oraz ucieszą Twoje zmysły zapachem i kolorem.

„Naturalnie piękna” to książka, w której zawiera się tradycja i czar przepisów wielu pokoleń kobiet pielęgnujących w sposób naturalny swoje ciało ze szczególną dbałością o zdrowie, zawierająca zarówno zapomniane, bądź pozostające dotąd w tajemnicy rodzinnych zbiorów, jak i najnowsze przepisy.

Książka, która pomoże Ci zatroszczyć się o własne zdrowie i urodę, o ile zastosujesz się do jej instrukcji i wyeliminujesz z użytku kosmetyki syntetyczne, które co prawda dają natychmiastowe efekty wizualne, jednak stopniowo, w miarę upływu czasu ich stosowania, powodują trwałe niszczenie naturalnych procesów ochrony i odnowy poszczególnych warstw skóry, struktury włosów i paznokci.

Książka, której przepisy nie dadzą Ci natychmiastowych efektów, jednak kosmetyki w niej proponowane, używane systematycznie, w miarę upływu czasu ich stosowania, dadzą Ci trwały, naturalnie piękny i zdrowy wygląd i doskonałą ochronę i odżywienie Twojej skóry, paznokci i włosów.

Książka, zawierająca oprócz przepisów, mnóstwo wskazówek i porad, będąca najbardziej kompletnym i najobszerniejszym na rynku poradnikiem dotyczącym naturalnych metod pielęgnacji urody.

ODKRYJ TAJEMNICĘ NATURALNEGO PIĘKNA KOBIETY BĄDŹ NATURALNIE PIĘKNA   źródło opisu: www.nowakobieta.pl źródło okładki: www.nowakobieta.pl

Wydawnictwo:
Nowa Kobieta
data wydania:
18 października 2014

ISBN:
9788364961007

liczba stron:
532

słowa kluczowe:
kosmetyki , naturalne kosmetyki , przepisy na kosmetyki domowe , pielęgnacja urody

kategoria:
poradniki

język:
polski