Inne

Jaye Wells – Złotousta Diablica

Czwarty tom cyklu o Sabinie Kane

Widmo wojny zniknęło i Sabina Kane nareszcie ma szansę skupić się na przyszłości. Jej związek z Adamem Lazarusem zmierza we właściwym kierunku, a siostra Maisie zaczyna sobie radzić z traumą po zniewoleniu w Nowym Orleanie. Jakby tego było mało, Sabina pije krew już tylko z paczki, a dzięki zbawiennej obecności Pussy Willow nawet Giguhl zdaje się trzymać z dala od kłopotów.

Jednak pewnego dnia, gdy spaceruje wygłodniała, jej uwagę przyciąga słodki aromat miejsca zbrodni. Dowiaduje się, że w mieście grasuje seryjny morderca, którego „działalność” zagraża pokojowi pomiędzy magami i wampirami. Sabina zamierza (a raczej – zostaje zmuszona) dotrzeć do prawdy, jednak gdy jest już blisko, zaczyna podejrzewać, że mordercą jest jedyna osoba, której nie będzie w stanie zabić…

Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym „wolnym strzelcem”, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.   źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h…(?) źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h…»

Wydawnictwo:
Rebis
data wydania:
16 października 2012

ISBN:
9788375108637

liczba stron:
448

słowa kluczowe:
miłość , sabina kane , demony

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 7484 razy od 23.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz