Ebooki

Joe Friel – Triatlon biblia treningu

„TRIATLON biblia treningu” to najlepsza i najbardziej wszechstronna książka poświęcona triatlonowi, która pozwoli Ci uniknąć licznych pułapek treningowych. Zawiera wszystkie informacje potrzebne nowicjuszowi, rozwijającemu skrzydła juniorowi, mistrzowi w swojej grupie wiekowej oraz zawodnikowi występującemu na szczeblu elitarnym.

Niewielu amatorów porywa się na uczestnictwo w wyścigu pływacko-kolarsko-biegowym, a samodzielne trenowanie jest równie trudne, jak sam triatlon. Aby trening stał się skute czny, przyniósł oczekiwane rezultaty i możliwość realizacji planów treningowych, Ty sam musisz wiedzieć, jak się do tego wszystkiego zabrać. Niezależnie od tego czy planujesz wystartować w jednogodzinnym wyścigu na dystansie sprinterskim, czy w wielogodzinnym Ironmanie, książka „TRIATLON biblia treningu” poprowadzi Cię we właściwym kie runku, pomoże się przygotować i zapewni zwycięstwo!·

Nieustannie zastanawiasz się nad wieloma kwestiami:·

– Na jakich dystansach powinienem się ścigać?
– Jak dobrać intensywność i objętość treningów?
– Jak Jak radzić sobie z różnicą kultur na obszarze Wspólnego Europejskiego Rynku ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">radzić sobie ze zmęczeniem?
– Co jeść, aby zaspokoić wszystkie potrzeby narażonego na wysiłek organizmu?
Jak mądrze poukładać treningi, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas?

Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące Cię pytania związane treningiem i przygotowaniem do zawodów znajdziesz w książce „TRIATLON biblia treningu”.·

Zebrano tu aktualne poglądy trenerów, zawodników i specjalistów od sportów wielodyscyplinowych. Po lekturze sport będzie Ci sprawiał większą przyjemność, a osiągane wyniki przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania!   źródło opisu: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product…(?) źródło okładki: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product…»

Wydawnictwo:
Buk Rower
tytuł oryginału:
The Triathlete’s Trainig Bible, Third Edition

data wydania:
2012 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-932643-4-6

liczba stron:
370

słowa kluczowe:
triatlon , tirathlon , sport wielodyscyplinowy , duathlon

kategoria:
sport

język:
polski

Dodaj komentarz