Joel S. Goldsmith – Przerwa w wieczności tom 1
Przerwa w wieczności, pisze Goldsmith, to wymiar życia rozciągnięty między narodzinami a śmiercią, który wyznacza granicę ziemskiej egzystencji. W tym praktycznym i inspirującym przewodniku Goldsmith zabiera czytelnika poza tą granicę, odsłaniając życie w całej jego głębi, pięknie i witalności.
Autor nazwał „Przerwę w Wieczności” swoją duchową autobiografią; on i jego nauczania, Droga do Nieskończoności, są promiennym przejawieniem duchowych zasad zawartych wewnątrz.
Odkrycia Goldsmitha są elektryzujące i uderzają w sam środek naszej niewiedzy na temat duszy i mistycyzmu.
Eksplorując dwa światy, rzeczywisty i iluzoryczny, Goldsmith autorytarnie prowadzi nas przez labirynt narzuconych ludzkich wierzeń w stronę klarownej wizji tego, co Boskie. Żaden poważny aspirant na duchowej drodze nie potrafi się bez tej książki obyć. źródło opisu: http://www.biblioteka-nz.pl źródło okładki: http://www.biblioteka-nz.pl
- Wydawnictwo:
- Biblioteka Nowej Ziemi
- data wydania:
- 2011 (data przybliżona)
- ISBN:
- 978-83-61897-52-1
- liczba stron:
- 200
- słowa kluczowe:
- Bóg , rozwój duchowy , religia , wiara , mistycyzm , metafizyka
- kategoria:
- religia
- język:
- polski