Ebooki

John David Mann – Czerwony krąg. Historia snajpera Navy SEALs i trenera najskuteczniejszych strzelców amerykańskich sił zbrojnych

Brandon Webb to żywa legenda amerykańskich sił zbrojnych.

Zanim stanął do walki z wrogiem, musiał pokonać dużo potężniejszego przeciwnika – własną słabość. Instruktorzy Navy SEALs natychmiast ją dostrzegli. Wśród nich obdarzony zimnym, błękitnym spojrzeniem i równie zimnym sercem instruktor Shoulin, który postanowił zrobić wszystko, żeby Webb nie został SEALsem. Aby przetrwać ekstremalnie wymagające szkolenie, młody rekrut musiał udowodnić, że nie sposób go złamać. Dzięki sile charakteru nie tylko spełnił marzenie o służbie w SEALs, ale sam został doskonałym trenerem.
Webb pokazuje, jak wiele determinacji i poświęcenia potrzeba, żeby zrealizować swoje życiowe plany.
Jako żołnierz znalazł się w piekle afgańskiej wojny, gdzie miał okazję sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Swoje bezcenne doświadczenia wykorzystał w pracy szkoleniowca.
Webb stworzył najbardziej wymagający i zarazem najskuteczniejszy na świecie program treningowy dla przyszłych snajperów.
To on wyszkolił Chrisa Kyle’a, uznawanego za jednego z najlepszych snajperów w dziejach.
To dzięki jego treningowi znany oficer NavySEALs, Marcus Lutrell, jako jedyny przeżył Operację Red Wings w Afganistanie, w której zginęło 19 amerykańskich żołnierzy.   źródło opisu: http://www.znak.com.pl/ źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3657,Czerwony-krag

Wydawnictwo:
Znak Literanova
tytuł oryginału:
The Red Circle: My Life in the Navy SEAL Sniper Corps and How I Trained America’s Deadliest Marksmen

data wydania:
kwiecień 2013 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-240-2358-5

liczba stron:
496

słowa kluczowe:
jednostki specjalne , wojsko amerykańskie , nave seals , foki

kategoria:
militaria, wojskowość

język:
polski

Wpis wyświetlony 2469 razy od 11.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz