Ebooki

Justyna Ewa Charłamów – Cyrk

W listopadowy wieczór 1948 roku tajemnicza trupa cyrkowa odwiedza Radków. Piękny Mistrz Ceremonii wraz ze swoim pomocnikiem chcą pozostać w mieście pięć dni, by każdego wieczora zagrać jedno przedstawienie dedykowane wybranemu mieszkańcowi.

I tak zaproszenie do cyrkowego namiotu dostają: miejscowy jubiler, szewc, podstarzała rzeźbiarka, fotograf oraz nauczycielka gimnazjum.

Od chwili otrzymania biletu przyjdzie im przeżyć niesamowity spektakl cyrkowy, którego staną się, wbrew własnej woli i ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, głównymi bohaterami, by na sam koniec zostać zmuszonymi do dokonania rozrachunku z całego swojego życia, które w niejednym przypadku kryje wiele mrocznych tajemnic.

Ponadto dla jednego z nich otworzy się droga do świata, który dla innych od zawsze przesłonięty jest mgłą zagadkowości, jeżeli tylko zgodzi się on wyświadczyć Mistrzowi Ceremonii pewną niebanalną przysługę…   źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/cyrk,druk źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/cyrk,druk

Wydawnictwo:
Novae Res
data wydania:
2013 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7722-564-6

liczba stron:
610

słowa kluczowe:
Novae Res , Cyrk , literatura obyczajowa , nowości , Justyna Ewa Charłamów

kategoria:
Inne

język:
polski

Dodaj komentarz