w

Katarzyna Straburzyńska – Przez relaks do szczęścia

„Przez relaks do szczęścia” to wyjątkowy poradnik napisany przez doświadczoną psycholog i trenerkę rozwoju osobistego Katarzynę Straburzyńską, która prowadzi liczne warsztaty i szkolenia w zakresie skutecznych metod radzenia sobie ze stresem. Autorka w sposób jasny i prosty opisuje drogi dojścia do harmonijnego życia. Praktyczne ćwiczenia zawarte w publikacji wskazują czytelnikowi jak samodzielnie uwolnić się od stresu i napięć czyli jak zadbać o swoje zdrowie.
Poradnik zawiera sprawdzone sposoby radzenia sobie ze stresem oraz bezpieczne i skuteczne formy relaksacji. Pokazuje również jak pozytywne myślenie i poczucie własnej wartości wpływa na losy naszego życia. Dzięki tej książce czytelnik dowie się również co robić aby wzmocnić pewność siebie i jak tą pewność wykorzystać.
Integralną częścią publikacji jest płyta CD – dołączona gratis do poradnika. Dzięki kojącej nerwy muzyce oraz ciepłym słowom z niej płynącym każdy będzie mógł odkryć w sobie pokłady spokoju, które zapanują nad zmęczeniem i stresem oraz przyniosą ulgę zszarganym nerwom.   źródło opisu: własne źródło okładki: skan

Wydawnictwo:
Buchmann
data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
9788376701387

liczba stron:
229

słowa kluczowe:
relaksacja , redukowanie objawów stresu

kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

język:
polski