w

Laurie Puhn – Budujące rozmowy. Szczęśliwy związek bez konfliktów

Kto się lubi, ten się czubi?

Masz już dość codziennych kłótni? Irytuje Cię tłumaczenie po raz dziesiąty czegoś, co jest oczywiste, a jednak Twoja druga połowa nie potrafi tego pojąć? Masz wrażenie, że nie potrafisz porozumieć się ze swoim partnerem i coraz bardziej się od siebie oddalacie? W Waszym związku zawodzi jeden istotny element – komunikacja. Na szczęście łatwo to naprawić!

Strategie 5-minutowych rozmów i komunikacji, które poznasz, pomogą Ci stworzyć związek Twoich marzeń albo uleczyć niegdyś pełną miłości relację. Dowiesz się, jak pozbyć się złych nawyków językowych i sprawić, by emocje nie zakłóciły Twojego jasnego osądu. Nauczysz się łagodzić konflikty i przekazywać informacje zwrotne bez krytykanctwa. Zaczniesz lepiej rozumieć swojego partnera i skuteczniej komunikować swoje potrzeby.

Ta książka może przydać się każdemu bez względu na wiek i płeć. Docenią ją osoby, które dopiero rozpoczynają wspólne życie, ale szczególnie wartościowa będzie dla tych par, które już od dawna są razem i wiedzą, że ich związek mógłby być lepszy. A także dla tych, które czują, że dla ich relacji nie ma już żadnej przyszłości.   źródło opisu: Strona wydawnictwa: http://helion.pl/ źródło okładki: Strona wydawnictwa: http://helion.pl/

Wydawnictwo:
Helion
tytuł oryginału:
Fight Less, Love More: 5-Minute Conversations to Change Your Relationship without Blowing Up or Giving In

data wydania:
13 czerwca 2014

ISBN:
9788324638116

słowa kluczowe:
związki , kobieta , mężczyzna , małżeństwo , miłość , kłótnia , spór , spokój

kategoria:
poradniki

język:
polski