Inne

Lynne Ewing – Nocny cień. Tajemny zwój

Pradawnej magii w wielkim mieście ciąg dalszy! Cztery dziewczyny, cztery charaktery – jedno przeznaczenie. Vanessa, Catty, Serena i Jimena mają w sobie moc. Moc, dzięki której mogą walczyć z Atroxem, istotą, która pożera ludzką nadzieję. Ale młode boginie są również zwykłymi dziewczynami i czasem to prozaiczna rzeczywistość przysparza im więcej problemów, niż przeznaczenie…

Nocny Cień – Jimena – zawsze była jedną z najtwardszych dziewczyn w całych Stanach. Choć nie należy już do żadnego z gangów, jej imię nadal budzi lęk. Tylko jedna osoba była w stanie zburzyć spokój Jimeny – Veto, jej ukochany, który zginął w walce z wrogim gangiem… A może wcale nie? Gdy Veto nagle powraca, Jimena odkrywa, że chłopak zawarł pakt z diabłem – pakt, który może kosztować oboje z nich może kosztować życie.

Tajemny Zwój – Catty – zawsze marzyła o tym, by poznać swoją prawdziwą matkę – tę, która porzuciła ją na poboczu pustynnej drogi. Na szczęście dziewczyna ma moc i może cofnąć się w czasie, by poznać prawdę o swoim pochodzeniu… A prawda ta okazuje się bardziej skomplikowana i niepokojąca niż Catty mogłaby przypuszczać.   źródło opisu: http://paranormalbooks.pl/2011/05/19/zapowiedz-noc…(?) źródło okładki: http://paranormalbooks.pl/2011/05/19/zapowiedz-noc…»

Wydawnictwo:
Jaguar
tytuł oryginału:
Night Shade. The Secret Scroll

data wydania:
15 czerwca 2011

ISBN:
9788376860787

liczba stron:
450

słowa kluczowe:
noc , cień , tajemnica , magia , moc

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 1865 razy od 22.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz