w

Mantak Chia – Mężczyzna multiorgazmiczny. Jak mężczyzna może ulepszyć swoje życie seksualne

Naucz się oddzielać orgazm od wytrysku!
Ciesz się lepszym i dłuższym życiem!
Stań się mężczyzną multiorgazmicznym od zaraz!

Większość współczesnych mężczyzn jest nieświadoma swojego seksualnego potencjału. Zaproponowane przez autorów techniki miłosne Wschodu są niezwykle skuteczne, mogą znacznie polepszyć nie tylko kondycję seksualną, ale także ogólny stan zdrowia. Podejście do seksu ukształtowane przez zachodnią kulturę niewiele ma wspólnego z tym, co może osiągnąć dwoje ludzi, stosując opisane w książce techniki. Do podobnych wniosków dotarł w latach czterdziestych ub. wieku Alfred Kinsey, znany amerykański seksuolog.
Seksualność nie musi być źródłem niepokoju, frustracji i wstydu, lecz może stać się cudownym doznaniem, w którym rozwijamy się i spełniamy.

Książka ta jest najlepszym z dostępnych źródeł, dzięki którym mężczyźni mogą się nauczyć przeżywać wielokrotny orgazm.
„San Francisco Chronicle”

Ćwiczenia Mantaka Chii leczą impotencję, poprawiają wartość nasienia i… wydłużają penis.
„Esquire”

Z przyjemnością polecam tę książkę. Na takie kompleksowe i ludzkie podejście do sfery miłości cielesnej Amerykanie czekali bardzo długo!
dr Barbara Keesling, autorka How to Make Love All Night

Mantak Chia – uczeń wielu mistrzów taoizmu, w 1979 rolu opracował System Uniwersalnego Tao i od tej pory kształci dziesiątki uczniów z całego świata. Podróżuje po wielu krajach, prowadząc warsztaty i wykłady, w roku 2010 zawitał także do Polski. Jest dyrektorem Centrum Uniwersalnego Tao w Tajlandii i autorem dwudziestu pięciu książek na temat praktyk taoistycznych, m.in.: Mężczyzna multiorgazmiczny i Sekrety wielokrotnych orgazmów.

Douglas Abrams – pisarz i wydawca licznych książek, od wielu lat zajmuje się seksuologią taoistyczną. Jest współautorem książki Sekrety wielokrotnych orgazmów.   źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/mezczyzna_multior…(?) źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/mezczyzna_multior…»

Wydawnictwo:
Czarna Owca
tytuł oryginału:
The Multi-Orgasmic Man: Sexual Secrets Every Man Should Know

data wydania:
13 czerwca 2012

ISBN:
978-83-7554-324-7

słowa kluczowe:
seks , erotyka , orgazm , mężczyzna

kategoria:
poradniki

język:
polski