w

Marek Soliński – Zmajstrujmy coś, Tato. 59 pomysłów na coś z niczego

Mówi się dziś o tym, że rodzice – zwłaszcza ojcowie – poświęcają swoim pociechom zdecydowanie za mało czasu. Ale co zrobić, gdy znajdzie się już te kilka godzin w tygodniu? Jak zająć dziecko tak, by obie strony doskonale się przy tym bawiły?

Sięgnijcie po… Zmajstrujmy coś, Tato! i sprawdźcie, jak wiele radości może Wam dać wspólne wykonywanie zabawek – praktycznie z niczego!

Dzięki praktycznym radom Marka Solińskiego stare zegarki zamienicie w motocykl, a z żarówek wyczarujecie… oryginalną klepsydrę. Przekonacie się, że stare, niepotrzebne szpargały w Waszych rękach mogą zamienić się w małe cuda – wystarczy tylko sięgnąć po książkę!
Dzięki znakomicie zilustrowanym projektom, wykonanie poszczególnych zabawek i innych praktycznych przedmiotów okaże się… dziecinnie proste. Rozwiniecie kreatywność i wyobraźnię Waszych najmłodszych, a wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci.
A może odkryjecie w sobie nową pasję i książka stanie się tylko inspiracją do dalszych poszukiwań…?

Patronat medialny nad książką objął Portal Miastodzieci.pl   źródło opisu: http://replika.eu/ źródło okładki: http://replika.eu/

Wydawnictwo:
Replika
data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-76741-03-1

kategoria:
poradniki

język:
polski