w

Mark Sanborn – Radość życia – Prosta historia Freda – Człowieka, który zmienił na lepsze życie wielu ludzi

W swojej nowej, inspirującej książce Radość życia mówca motywacyjny Mark Sanborn przytacza prawdziwą historię Freda – listonosza, który wykonuje swoją pracę z pasją i autentycznie troszczy się o swoich klientów. Z tego powodu stale „nadkłada drogi” dostarczając ludziom pocztę – a czasem i czuwając nad ich domami – i traktując każdego napotkanego człowieka jak przyjaciela. Tam, w czym inni widzą być może wyłącznie monotonną harówkę, Fred dostrzega okazję, by wnieść w życie tych, którym służy, coś pozytywnego.
Wszyscy spotykamy w naszym życiu ludzi takich jak Fred. W Radości życia Mark Sanborn wskazuje proste kroki, które każdy z nas może podjąć, aby przemienić własne życie ze zwykłego – w niezwykłe. Sanborn, poprzez historie o Fredzie i innych jemu podobnych ludziach, przedstawia cztery podstawowe zasady, które pomogą ci wnieść świeżą energię i kreatywność do twojego życia i pracy:
• codziennie dokonywać pozytywnych zmian,
• odnosić większe sukcesy poprzez budowę silnych więzi,
• tworzyć prawdziwą wartość dla innych osób, nie wydając przy tym ani grosza,
• nieustannie wymyślać siebie na nowo.
Postępując zgodnie z tymi zasadami oraz ucząc się od innych „Fredów”, a także nauczając innych ludzi, jak nimi być, i ty możesz odnieść sukces w pracy i uczynić swoje życie nadzwyczajnym. Jak wyjaśnia Mark Sanborn, każdy z nas ma potencjał do bycia Fredem. Z Radości życia dowiesz się, jak go wykorzystać.  

Wydawnictwo:
MT Biznes
data wydania:
22 września 1988

liczba stron:
128

słowa kluczowe:
poradnik , radość życia , przypowieść

kategoria:
poradniki

język:
polski