w

Meg Meeker – Jak wychować chłopca na mężczyznę? 7 skutecznych sposobów

Jest to książka pełna praktycznych rad, oparta zarówno na osobistym doświadczeniu lekarskim Autorki, jak i na sprawdzonych wynikach badań naukowych oraz na rodzicielskim zdrowym rozsądku, który na nieszczęście wielu z nas porzuciło na rzecz lektury setek poprawnych politycznie poradników o wychowaniu.

Z książki tej dowiesz się, jak wychować zdrowych i szczęśliwych chłopców – takich, którzy są uczciwi i prawdomówni, odważni, pokorni i łagodni (świadomie panujący nad swoją siłą) oraz uprzejmi. Bycie rodzicem często wydaje się zadaniem ponad siły (…) jednak prawie każdy rodzic jest zdolny wychować dobrych synów. Masz w sobie potrzebną intuicję, serce i jesteś w stanie zmieniać życie swego syna na lepsze. Ta książka pomoże ci zacząć.

Kolejna książka Meg Meeker w przystępny i praktyczny sposób przedstawia siedem podstawowych zasad wychowania chłopców, jest wspaniałym dopełnieniem jej wcześniejszej pozycji ‘Mocni ojcowie, mocne córki’.   źródło opisu: http://www.mwydawnictwo.pl źródło okładki: http://www.mwydawnictwo.pl/content/images/thumbs/0…»

Wydawnictwo:
Wydawnictwo M
tytuł oryginału:
Boys should be boys

data wydania:
2012 (data przybliżona)

ISBN:
9788375954296

liczba stron:
318

słowa kluczowe:
wychowanie , chłopcy

kategoria:
poradniki

język:
polski