w

Navis Nord – Prosperity Training

Książka “Prosperity Training” prezentuje kompleksowy trening umysłu, którego celem jest rozwijanie mentalnych stanów umożliwiających osiąganie celów, sukcesów oraz realizację siebie. Może być ona bardzo przydatna dla menadżerów, ludzi dążących do sukcesu i ludzi chcących realizować swoje cele. Opiera się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu autora: doświadczeniu trenera, konsultanta i doradcy. Ale otwiera również szerokie horyzonty, bo omawia wiele zagadnień z filozoficznego punktu widzenia, więc nie zamieni nikogo w groszoroba. Treści i narzędzia tu zaprezentowane pozwalają mocno chodzić po ziemi. Jednak książka nie czyni z nas ludzi przyziemnych i zainteresowanych tylko pieniędzmi i konsumpcją, ponieważ uwzględnia również mistyczny punkt widzenia.

Navis Nord to autor książek: Sztuka Trzech Miłości, Prosperity Training, Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, tylko która jest tą drugą.
To filozof, trener biznesu specjalizujący się w szkoleniach dla zaawansowanych, doradca i konsultant, nauczyciel medytacji i rozwoju duchowego, mający za sobą ponad 35 lat studiów w różnych szkołach rozwoju duchowego, podróżnik. Prowadzi treningi od 1984 roku.   źródło opisu: http://stationnord.pl/materialy/publikacje-do-naby…(?) źródło okładki: http://stationnord.pl/materialy/publikacje-do-naby…»

Wydawnictwo:
Antares
data wydania:
31 lipca 2015

ISBN:
9788393964994

liczba stron:
290

słowa kluczowe:
bogactwo , cele , biznes , etyka , rozwój osobisty , zmiana

kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

język:
polski