Neil A. Campbell – Biologia

Słynna BIOLOGIA Campbella nareszcie po polsku.
Najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie.
Ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy.
Przetłumaczony na 17 języków.

Najbardziej aktualny, atrakcyjny w formie podręcznik dla studentów biologii, medycyny, nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych. Doskonały dla uczniów klas biologiczno-chemicznych i maturzystów.

Dzieło Neila Campbella i Jane Reece to od lat niedościgniony lider w dziedzinie wprowadzających podręczników biologii. Doskonale skomponowany materiał, oparty na wynikach najnowszych badań, przystępnie i z pasją napisany przez zespół światowej sławy specjalistów to niepodważalny atut tego długo wyczekiwanego na polskim rynku podręcznika.

„Książka jest perfekcyjna pod względem dydaktycznym. Proporcje między tekstem zasadniczym, repetycjami, sprawdzianami i podsumowaniami, a przede wszystkim znakomitymi ilustracjami, są tak dobrane, by zawartość podręcznika można było nie tylko zapamiętać ale także zrozumieć. Wiedza w niej zawarta jest aktualna, a jej opis tak zbudowany, by pokazać czytelnikowi, że nauka jest procesem i polega nie tylko na gromadzenia faktów, ale przede wszystkim, na stawianiu i weryfikacji hipotez, które nie są niezmienne”.
Prof. dr hab. Jan Strzałko
Wydział Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza
w Poznaniu   źródło opisu: http://www.biologiacampbella.pl/index.html źródło okładki: http://www.biologiacampbella.pl/dla-prasy.html

Wydawnictwo:
Rebis
tytuł oryginału:
Biology

data wydania:
5 października 2010

ISBN:
9788375103922

liczba stron:
1424

słowa kluczowe:
biologia campbell reece

kategoria:
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)

język:
polski