Psychologia i socjologia

– Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa

Książka „Wolność od bagażu z dzieciństwa ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">Wojciech Gębura – Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa” autorstwa Wojciecha Gębury to interesująca i inspirująca pozycja, napisana w formie poradnika połączonego z pamiętnikiem.
Człowiek dorosły zawsze wraca myślami do okresu swojego dzieciństwa, bo to w domu rodzinnym są najważniejsze dla niego osoby i zdarzenia, które w decydujący sposób wpływają na kształtowanie charakteru.
Nasza przyszłość jest zdeterminowana przez najwcześniejsze lata życia. Borykając się z różnymi problemami, najczęściej składamy je na karb trudnych doświadczeń wyniesionych z dzieciństwa.
Autor kieruje swoje porady i przemyślenia do ludzi młodych, nastolatków jak i również osób dorosłych. Czytelnik znajduje w niej porady i wskazówki, które są uniwersalne i naprawdę działają, gdyż autor wypracował je na własnych doświadczeniach. Otwarcie o nich wspomina, stąd wcześniejsze określenie , że jest to pamiętnik.
Zrozumienie oraz określenie wielu rzeczy zajęło autorowi nawet kilkanaście lat. Jest on żywym dowodem na to, że trudne doświadczenia wyniesione z dzieciństwa można pokonać i przekształcić w coś dobrego.
Autor za wszelką cenę, wspominając swoje ciężkie, niejednokrotnie bolesne przeżycia chce pokazać, że szczypta dobrych wskazówek i osób gwarantuje sukces. Mimo doświadczeń skrajnie niesprzyjających i bolesnych można osiągnąć wszystko.
Udowadnia na swoim przykładzie, że człowiek wychowany w rodzinie patologicznej ma szansę na szczęśliwe życie, musi on jednak pokonać znacznie więcej przeszkód niż pozostali.
Książka bardzo motywująca, napełniająca czytelnika nadzieją, chęcią dążenia do walki o wspaniałe, spokojne życie.
„Pamiętaj, że najistotniejsze nie jest to skąd pochodzisz, ale dokąd zmierzasz”   źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/odzyskane-szczescie-wolnos…»

Wydawnictwo:
Psychoskok
data wydania:
20 czerwca 2016

ISBN:
9788379005604

liczba stron:
136

słowa kluczowe:
Odzyskane szczęście , psychologia , Wojciech Gębura , wolność od bagażu dzieciństwa ,

kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

język:
polski

Wpis wyświetlony 1970 razy od 06.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.