w

Paulina Iwińska- Biernawska – Sztuka pokonywania kryzysu

Wsłuchaj się w siebie – pokonaj słabości!

SZTUKA POKONYWANIA KRYZYSU jest poradnikiem. Wskazówki zawarte w książce dają wiedzę na temat sposobów radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, różnorodnymi obciążeniami organizmu, wynikającymi z obniżenia nastroju lub dyskomfortu fizycznego, psychicznego oraz duchowego.
Każdy z nas, musi radzić sobie z rozmaitymi przeciwnościami. Dzięki SZTUCE POKONYWANIA KRYZYSU nauczmy się walczyć ze swoimi słabościami i chwilowymi niepowodzeniami.

IWIŃSKA-BIERNAWSKA PAULINA – redaktor Pib, dziennikarz radiowy i telewizyjny, wydawca, producent, z wykształcenia kulturoznawca, teatrolog, specjalista od mediów, ale także teolog i trener (warsztat psychologiczny), kocha radio, teatr i Męża.

TOKARSKI STANISŁAW KS. – doktor nauk humanistycznych, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii, założyciel i wice-przewodniczący Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Zainteresowania naukowe i badawcze autora dotyczą współwystępowania i możliwych zależności pomiędzy rozwojem osobowości, a rodzajem religijności i zdrowiem psychicznym, zwłaszcza odczuwaną jakością życia.   źródło opisu: http://www.mwydawnictwo.pl/p/1057/sztuka-pokonywania-kryzysu źródło okładki: http://www.mwydawnictwo.pl/p/1057/sztuka-pokonywania-kryzysu

Wydawnictwo:
M
data wydania:
2013 (data przybliżona)

ISBN:
9788375956696

liczba stron:
111

kategoria:
poradniki

język:
polski