praca zbiorowa – Chiński nie gryzie

CHIŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
– aktywnie uczysz się języka od podstaw,
– poznajesz chińskie pismo,
– praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
– uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
– przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka chińskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (184 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, materiały dla początkujących do nauki pisma, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że chiński nie gryzie!   źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/ źródło okładki: http://www.jezykiobce.pl/

Wydawnictwo:
Edgard
ISBN:
978-83-7788-069-2

liczba stron:
184

kategoria:
językoznawstwo, nauka o literaturze

język:
polski