Ebooki

praca zbiorowa – Łowiectwo. Tom II

Vademecum łowieckie dla każdego myśliwego!!!

Obowiązkowy podręcznik dla stażystów i kandydatów na myśliwych a także nieocenione vademecum łowieckie każdego myśliwego i miłośnika przyrody!

W dwóch tomach w twardej oprawie, na ponad 600 stronach znalazło się ponad 800 ilustracji – zdjęć czołowych fotografików przyrody, obrazów i grafik, a także materiałów archiwalnych.

To nie jest podręcznik akademicki. „Łowiectwo” adresowane jest do myśliwych – przede wszystkim stażystów i słuchaczy kursów łowieckich, ale nie tyko. Również doświadczeni myśliwi znajdą w nim wiele okazji do pogłębienia swojej wiedzy.
W zamyśle autorów – naukowców zajmujących się łowiectwem i ochroną przyrody, ale również znanych i uznanych praktyków – książka ma prezentować możliwie najbardziej kompletny obraz łowiectwa w Polsce, z uwzględnieniem jego aspektów praktycznych. Oprócz omówienia historii i współczesności łowiectwa i kultury łowieckiej, znajdziemy tu również charakterystyki gatunków łownych i chronionych, a także przegląd zagadnień związanych z gospodarką łowiecką – w tym m.in. planowania, inwentaryzacji, zagospodarowania łowisk, upraw łowieckich i szkód od zwierzyny – i zagadnień związanych z polowaniem – w tym m.in. bezpieczeństwa, broni, kynologii i sokolnictwa.   źródło opisu: www.jednosclowiecka.pl źródło okładki: www.jednosclowiecka.pl

Wydawnictwo:
Łowiec Polski
data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
9788389223685

liczba stron:
270

słowa kluczowe:
polowanie , łowiectwo , zwierzęta

kategoria:
hobby

język:
polski

Wpis wyświetlony 8952 razy od 31.07.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz