w

praca zbiorowa – Sztuka naturalnego planowania rodziny powrót płodności po porodzie

Jest to uzupełnienie “Kursu podstawowego” o tematykę związaną z powrotem płodności po porodzie. Z ponad 20 letniego doświadczenia Ligi Małżeństwo Małżeństwu wynika, że okres ten jest najtrudniejszy jeżeli chodzi o stosowanie NPR. Książka w formie kursu zawierającego część teoretyczną i praktyczną wprowadza czytelnika w tajniki poznania płodności kobiety w tym okresie. LMM zaleca, aby przed lekturą części “Powrót płodności po porodzie” zapoznać się z “Kursem podstawowym”.

Okres przejściowy po urodzeniu dziecka, kiedy organizm kobiety dostosowuje się do zmian hormonalnych zachodzących po porodzie oraz do sposobu karmienia niemowlęcia, stawia przed małżonkami wyjątkowe wyzwania. Korzystając z podręcznika „Sztuka naturalnego planowania rodziny. Powrót płodności po porodzie”:
– nauczycie się interpretować zmiany hormonalne zachodzące w okresie przejściowym po porodzie aż do powrotu normalnych cykli,
– dowiecie się, jakie korzyści niesie wyłączne oraz przedłużone karmienie dziecka piersią,
– zrozumiecie związek pomiędzy różnymi sposobami karmienia dziecka a powrotem płodności,
– poznacie specjalne reguły naturalnego planowania rodziny w okresie poporodowym,
– poczujecie się pewniej i wspólnie będziecie mogli podejmować odpowiedzialne decyzje rodzicielskie.   źródło okładki: http://npr.pl/sklep/4-sztuka-naturalnego-planowani…»

Wydawnictwo:
Liga Małżeństwo Małżeństwu
data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
9788390327570

kategoria:
poradniki

język:
polski