Rhonda Byrne – Magia
Zaproś magię do swojego życia.
Bestseller „Magia” pomoże Ci radzić sobie z niedostatkami dnia codziennego, z ograniczeniami. Pokaże, co możesz ze swojego niedoskonałego życia wyeliminować, a co w nim wzmocnić.
Przez ponad dwadzieścia stuleci słowa zawarte w świętym tekście zawsze intrygowały, wprawiały w zmieszanie i były mylnie rozumiane przez niemal wszystkich, którzy je czytali. Tylko niewielu ludzi na przestrzeni dziejów zdawało sobie sprawę, że słowa są zagadką i że kiedy ją rozwiążesz – kiedy odkryjesz tajemnicę – przed Twoimi oczami pojawi się nowy świat.
W „Magii” Rhonda Byrne ujawnia światu swoją wiedzę, która zmienia życie. W niewiarygodnej dwudziestoośmiodniowej podróży uczy, jak stosować tę wiedzę w codziennym życiu.
Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, bez względu na to, jaka jest Twoja obecna sytuacja materialna, Magia zmieni całe Twoje życie!
By dowiedzieć się więcej o „Magii”, odwiedź www.thesecret.tv. źródło opisu: http://www.nowaproza.eu/ źródło okładki: http://www.nowaproza.eu/
- Wydawnictwo:
- Nowa Proza
- tytuł oryginału:
- The Magic
- data wydania:
- 18 listopada 2015
- ISBN:
- 9788375340990
- liczba stron:
- 280
- słowa kluczowe:
- Maria Gębicka-Frąc , Sekret , magia , psychologia , tajemnica , życie , zmiana
- kategoria:
- poradniki
- język:
- polski