Ebooki

Rick Riordan – Morze potworów. Komiks

Siódma klasa była dla Percy’ego Jacksona zaskakująco spokojna. W jego nowojorskiej szkole nie pojawił się żaden potwór. Ale kiedy niewinna gra w piłkę zamienia się w śmiertelną rozgrywkę z gangiem wstrętnych olbrzymów kanibali, sytuacja robi się… nieprzyjemna. A niespodziewane pojawienie się przyjaciółki Percy’ego Annabeth oznacza kolejne złe wieści: magiczne granice Obozu Herosów zostały zatrute przez tajemniczego wroga i jeśli nie znajdzie się lekarstwo, zniszczeniu ulegnie jedyna bezpieczna przystań herosów.

W kontynuacji niezwykle popularnego komiksu Rick Riordan – Złodziej pioruna ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">Złodziej pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się na Morze Potworów, aby ocalić obóz. Ale najpierw odkryje zadziwiający sekret dotyczący jego rodziny – taki, który każe mu zadać sobie pytanie, czy bycie synem Posejdona to zaszczyt, czy tylko okrutny żart.

W adaptacji Roberta Vendittiego – ze wspaniałymi rysunkami Attili Futakiego i oszałamiającymi kolorami nowego w tym zespole Tamása Gáspára – bestsellerowa książka Ricka Riordana powraca jako komiks Morze Potworów.   źródło opisu: galeriaksiazki.pl źródło okładki: galeriaksiazki.pl

Wydawnictwo:
Galeria Książki
tytuł oryginału:
The Sea of Monsters. The Graphic Novels

data wydania:
lipiec 2015 (data przybliżona)

ISBN:
9788364297526

liczba stron:
128

słowa kluczowe:
komiks , powieść graficzna , percy jackson , morze potworów , rick riordan

kategoria:
komiksy

język:
polski

Wpis wyświetlony 9150 razy od 03.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz