w

Rudy Simone – Czy mój facet jest bez serca?

Książka Rudy Simone napisana została z myślą o partnerkach życiowych osób z ZA. Jej mocną stroną są opisy sytuacji, jakie mogą wystąpić w życiu codziennym oraz praktyczne wskazówki, jak można sobie z nimi radzić. Ukazuje również świat widziany oczyma aspich, co pozwala osobom będącym w bliskich związkach z nimi przyjrzeć się problemowi z innej perspektywy i uświadomić sobie wiele spraw, których wcześniej nie dostrzegały. Polecam.
Magdalena Kowalska, psycholog, Gdynia

****

Jesteś kobietą opiekuńczą i zdolną do empatii?

Jesteś w nowym związku i pragniesz, by wszystko się udało?

Czujesz się izolowana emocjonalnie i nie możesz znaleźć głębszego porozumienia ze swoim partnerem?

Twój partner czasem dziwnie się zachowuje?

Sprawdź, czy nie cierpi na zespół Aspergera!

Oczywiście książka nie zastąpi diagnozy, ale może zwiększyć szanse na sukces w twoim związku.

Czytając tę książkę zaczniesz zauważać, jak wiele problemów przestanie być dla ciebie problemami, jak wiele spraw nagle się wyjaśni.

Z tej świetnej książki nauczysz się, jak stworzyć trwałą i silną relację, jak zrozumieć umysł mężczyzny z zespołem Aspergera, a mężczyznom z ZA pomoże spojrzeć na różne sprawy z perspektywy ich partnerki.

“Czy mój facet jest bez serca?” jest pierwszą w Polsce książką dla dorosłych i o dorosłych z zespołem Aspergera. O tych, których 20, 30, 40 lat temu, kiedy byli dziećmi, z różnych powodów nie zdiagnozowano. Dziś żyją wśród nas, uważani za ekscentryków lub dziwaków, sami nie wiedząc, że są dotknięci ZA.

Czy relacja z mężczyzną z ZA może być szczęśliwa? Czy może być satysfakcjonująca? Czy w ogóle jest możliwa? To na pewno trudny związek i dla osób lubiących wyzwania, ale czy zechcesz w nim być, zależy wyłącznie od ciebie.   źródło opisu: www.cojanato.l źródło okładki: www.cojanato.l

Wydawnictwo:
CoJaNaTo
tytuł oryginału:
22 things a woman must know if she loves a man with Asperger’s Syndrome

data wydania:
2 czerwca 2014

ISBN:
9788363860073

liczba stron:
144

słowa kluczowe:
Zespół Asergera , autyzm

kategoria:
poradniki

język:
polski