w

Russell Friedman – Związek od-nowa. Pozbądź się bagażu emocjonalnego i przygotuj się na miłość życia

Nowy start po stracie

Kryzys w związku?
Koniec wielkiego uczucia?
Przesyt przelotnymi romansami?

Doskonale! TERAZ nadszedł czas na prawdziwą miłość

Książę na białym rumaku, príncipe azul, prince charming… bez względu na krąg kulturowy kobiety na całym świecie czekają na faceta swego życia. Mężczyźni zwykli do miłości podchodzić nieco mniej idealistycznie. Jednak bez względu na płeć wszystkich nas łączy wspólna zmora. To emocjonalny bagaż wypełniony naszymi lękami, frustracjami i niezabliźnionymi ranami. Jest nieodłącznym towarzyszem i wnosimy go do każdego kolejnego związku. Z czasem jednak staje się ciężarem, który przyczynia się do poważnego kryzysu, a nawet rozstania.

Jeśli Twój związek rozpadł się, ponieważ nie potrafisz pozbyć się demonów przeszłości, lub jeśli wydaje Ci się, że już nigdy więcej nie będziesz w stanie się zakochać — czas na zmiany. Autorzy książki “Związek od-nowa. Pozbądź się bagażu emocjonalnego i przygotuj się na miłość życia” są założycielami instytutu, do którego zgłaszają się tysiące osób opłakujących rozstanie z ukochaną osobą. Doskonale więc zdają sobie sprawę, przez co przechodzisz, i wiedzą, jak nadać Twojemu życiu nowy kierunek. Pozwól się poprowadzić nową drogą i odważ się odnaleźć prawdziwą miłość!

Drogowskaz do nowego początku

Wykorzystaj energię zgromadzonych uczuć.
Odkryj siłę przebaczania.
Odrzuć stare przyzwyczajenia.
Poznaj 6 mitów dotyczących smutku.
Stwórz nowy plan działania.

I realizuj wszystkie swoje marzenia!

“Niektórzy ludzie zastanawiają się nad zmianą, inni mówią o zmianie, są również tacy, którzy naprawdę podejmują działania zmierzające do osiągnięcia lepszych rezultatów. Jeśli zaliczasz się do ostatniej kategorii ludzi, “Związek od-nowa” przedstawia działania, które pomogą Ci dokonać zmian”
Dave Lakhani   źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2007 źródło okładki: http://sensus.pl/

Wydawnictwo:
Helion
tytuł oryginału:
Moving on. Dump your relationship baggage and make room for the love of your life

data wydania:
2007 (data przybliżona)

ISBN:
9788324612017

liczba stron:
232

słowa kluczowe:
miłość , rozstania , związki , bagaż emocjonalny

kategoria:
poradniki

język:
polski