Ebooki

Sebastian Keller – Niebo. Pięć lat w sekcie

Porażająca historia 5 lat w sekcie

Ta historia nie wydarzyła się za oceanem ani w żadnym egzotycznym kraju. Wydarzyła się tutaj, w Polsce. Jej bohaterem nie jest jakiś popularny celebryta. To historia zwyczajnego dziewiętnastoletniego chłopaka z Białegostoku, z normalnej rodziny. Ta sama historia mogła się przydarzyć każdemu z nas lub każdemu z naszych najbliższych.

Bohater tej historii nie mogąc znaleźć pomocy u żadnego lekarza, trafia do bioenergoterapeuty Bogdana Kacmajora, który zapewnia, że leczy mocą Ducha Świętego. Wracając tam kilkakrotnie, w niezwykłej atmosferze niewielkiej wspólnoty i jej charyzmatycznym liderze Sebastian znajduje szansę odzyskania zdrowia, a także zaspokojenie swoich tęsknot za prawdziwym celem życia. Awansując w hierarchii grupy Sebastian coraz głębiej odczuwa fascynację postacią Kacmajora. Z czasem jednak „Niebo” objawia swoje prawdziwe oblicze, do którego pasowałaby bardziej wprost przeciwna nazwa…

Wstrząsająca historia Sebastiana nie tylko poruszy Cię do głębi, ale czytając ją poznasz także metody manipulacji stosowane przez sekty do zniewolenia swoich adeptów. Nie ma bowiem lepszego sposobu na profilaktykę ze strony sekt niż świadectwa osób, które ten koszmar przeżyły.

Dodatkowo, co szczególnie cenne, autor tej książki nie ogranicza się tylko do psychologicznych aspektów pobytu w sekcie, jak w większości świadectw, ale zwraca też uwagę na duchowy wymiar i duchowe konsekwencje przynależności do sekty.

Dlatego zdecydowanie powinieneś sięgnąć po tę książkę już teraz, a potem przekazać ją do przeczytania swoim bliskim.   źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/niebo-piec-lat-w-sekci…(?) źródło okładki: http://www.tolle.pl/pozycja/niebo-piec-lat-w-sekci…»

Wydawnictwo:
Maternus Media
data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-89701-22-0

liczba stron:
134

słowa kluczowe:
sekty

kategoria:
religia

język:
polski

Dodaj komentarz