w

Adam Kopeć – Mistrz Excela w 20 dni. Kurs z ćwiczeniami

Wskazówki i triki ułatwiające codzienne korzystanie z Excela
Profesjonalne zastosowania pokazane na przykładach
Przykłady rozwiązań konkretnych problemów dotyczących między innymi: tabel przestawnych, formatowania warunkowego, profesjonalnych wykresów
Wszystko pokazane krok po kroku, z czytelnymi, kolorowymi ilustracjami
Książka niezbędna dla każdego, kto używa Excela w pracy i do rozliczeń
Od wydawcy:

Ta książka to niezawodny sposób, by skutecznie nauczyć się zaawansowanej obsługi Excela. Przystępne porady mają formę 21 rozmów.

Robert potrzebuje sprawnie posługiwać się Excelem w nowej pracy. Adam, szkoleniowiec i fan Excela, wprowadza go w tajniki tego programu. Ich rozmowy zostały podzielone na 21 tematycznych rozdziałów. W ten sposób powstał kurs, z którego nauczymy się między innymi sortowania, tworzenia filtrów zaawansowanych, formatowania warunkowego, korzystania z tabel przestawnych i z makr. Możemy przyjąć, że jeden rozdział to porcja wiedzy na jeden dzień, ale oczywiście tempo nauki zależy od nas. Wszystkie zagadnienia są pokazane na praktycznych przykładach. Do każdej porady w książce możemy pobrać specjalne pliki szkoleniowe – ćwiczenia – ze strony www.ksplus.pl. Autor, Adam Kopeć, to prawdziwy ekspert od Excela – szkoleniowiec, autor błoga poświęconego Excelowi i popularnego kanału na YouTube z tutorialami.  

Wydawnictwo:
Ringier Axel Springer Polska
data wydania:
kwiecień 2016 (data przybliżona)

ISBN:
9788380910607

liczba stron:
320

kategoria:
informatyka i matematyka

język:
polski