Amit Goswami – Bóg jeszcze nie umarł. Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

Od tysięcy lat ludzie poszukiwali dowodów na istnienie boga, ponieważ pierwiastek boski zdawał się przenikać całą rzeczywistość. I choć nikt przez ten czas nie mógł go uchwycić, to prace nie ustawały.

Aż do dziś! Bo fenomenalny Amit Goswami przedstawia niezbite dowody na istnienie boga!

Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga!
Niezwykłe kompendium dla sceptyków, które uczy genialnych metod, jak odkrywać boga i przenikać jego umysł za pomocą nauki!
Ultranowoczesny przewodnik po tajemnicach fizyki kwantowej, biofizyki i biologii molekularnej w odniesieniu do ewolucjonizmu i kreacjonizmu!
Przystępne wprowadzenie do aktywizmu kwantowego dla każdego!

To pierwsza książka, która odsłania wszelkie nierozwikłane dotąd tajemnice biologii – kwestię pochodzenia człowieka czy luki w ewolucyjnym zapisie kopalnym. Tylko z niej możemy dowiedzieć się, jak współgrają ze sobą: genetyka, filozofia, religia, marzenia senne, telepatia, archeologia i wiele innych na pozór wykluczających się dziedzin.

Poznaj tajemniczy świat kwantów i odkryj boską naturę wszechświata!   źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2015 źródło okładki: www.illuminatio.pl

Wydawnictwo:
Illuminatio
tytuł oryginału:
God Is Not Dead: What Quantum Physics Tells Us about Our Origins and How We Should Live

data wydania:
23 lutego 2015

ISBN:
9788363965648

liczba stron:
344

słowa kluczowe:
Bóg , fizyka kwantowa , nauka , Bartłomiej Kotarski

kategoria:
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)

język:
polski