Inne

Amy Kathleen Ryan – Blask

Empyraen, ogromny statek kosmiczny, jest jedynym światem, jaki zna Waverly. Tutaj się urodziła – w pierwszym pokoleniu tych, których noga nigdy nie postała i nie postanie na zniszczonej wojnami ojczystej planecie. Waverly wie, że jej życie zostało już zaplanowane. Poślubi charyzmatycznego Kierana, typowanego na następcę kapitana Empyraen, i wyda na świat kolejne dzieci, których potomstwo zaludni w przyszłości nową Ziemię. Tak trzeba, to obowiązek tych, którzy wyruszyli w kosmos.

Nikt na pokładzie nie podejrzewa, że Empyraen stanie się celem ataku. New Horizon, okręt bliźniak, który wyruszył w podróż na długo przed statkiem Waverly, dopuszcza się zdrady. Dochodzi do masakry. Młode kobiety i dziewczynki zostają porwane. Dorośli – wymordowani.

Kieran, który przed czasem musi objąć rolę dowódcy, staje przed trudnym zadaniem. Pozbawiony wsparcia autorytetów, sam musi zapanować nad statkiem pełnym zrozpaczonych i zbuntowanych młodych ludzi. Bez kobiet ich misja skazana jest na niepowodzenie…   źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2012 źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/

Wydawnictwo:
Jaguar
tytuł oryginału:
Sky Chasers: GLOW

data wydania:
9 stycznia 2013

ISBN:
9788376861371

liczba stron:
406

słowa kluczowe:
przyszłość , statek kosmiczny , paranormal , Jaguar , 2012

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 7255 razy od 21.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz