Inne

Anne Bishop – Sebastian

„Niech twoje serce podróżuje bez bagażu, ponieważ to, co ze sobą przyniesiesz, stanie się częścią krajobrazu”.

Dawno, dawno temu Efemera, zagrożona przez Zjadacza Świata, została rozbita na wiele tajemniczych i magicznych krain. Nazwano je krajobrazami. Między nimi rozciągają się mosty, które przenoszą podróżnych w miejsca, do których przynależą, zamiast tam, gdzie sami chcą się udać.
Zjadacz Świata został uwięziony i zapomniano o nim, a stabilność krajobrazów Efemery utrzymuje magia Krajobrazczyń. W jednej z krain, gdzie żyją demony i panuje wieczna noc, swym mrocznym uciechom oddaje się półkrwi inkub − Sebastian. W snach wzywa go kobieta, która pragnie jedynie być bezpieczna i kochana. Sebastian pożąda jej, ale jednocześnie jest świadomy tego, że może ją zniszczyć.
Tymczasem w cichych ogrodach szkoły Krajobrazczyń budzi się zło − Zjadacz Świata wydostaje się ze swojego więzienia. Jego pierwszą ofiarą może paść krajobraz Sebastiana.
Ta uwodzicielska, erotyczna i niezwykle romantyczna opowieść przeznaczona jest dla tych, którzy wiedzą, po której stronie serca – jasnej czy mrocznej – kryją się ich namiętności.   źródło opisu: http://paranormalbooks.pl/2012/05/08/zapowiedz-sebastian/ źródło okładki: http://paranormalbooks.pl/2012/05/08/zapowiedz-sebastian/

Wydawnictwo:
Initium
tytuł oryginału:
Sebastian

data wydania:
20 czerwca 2012

ISBN:
9788362577156

liczba stron:
398

słowa kluczowe:
anne bishop , sebastian , demon , inkub

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 7069 razy od 21.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz