Ebooki

Augustyn Pelanowski OSPPE – Wolni od niemocy

Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak – TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Z pewnością znasz fragment Ewangelii wg św. Łukasza, w którym Jezus uzdrawia w świątyni pochyloną od 18 lat kobietę… Ale czy wiesz o tym, że owa kobieta tak naprawdę przedstawia człowieka, który przez cierpienie, prześladowanie, niezrozumienie – często ze strony najbliższych osób – staje się coraz bardziej „pochylony” życiowo…

Czytając tę książkę uświadomisz sobie, że Jezus chce Ci powiedzieć: „Nie załamuj się, Ja mogę uczynić Twoje życie szczęśliwym. Tylko pozwól mi działać, pozwól mi położyć dłonie na Twojej głowie, nie uciekaj…”

Jezus pragnie powiedzieć Ci, że dla Niego jesteś kimś ważnym. Dla Niego liczysz się nawet, jeśli nikt się z Tobą nie liczy… Dla Niego jesteś ukochaną córką, ukochanym synem!

Lektura tej niezwykłej książki autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego, znanego z cotygodniowych rozważań w „Gościu Niedzielnym” zmieniła życie wielu naszych Klientów. Sięgnij po nią już teraz!   źródło opisu: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/113/wolni-od-niemocy.html źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/113/wolni-od-niemocy.html

Wydawnictwo:
POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
data wydania:
2008 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7256-895-3

liczba stron:
336

kategoria:
religia

język:
polski

Dodaj komentarz