Ebooki

Bill Hybels – Potęga Bożego szeptu

Najważniejsza książka Billa Hybelsa, do której napisania przygotowywał się 35 lat.

Wielu chrześcijan doświadcza obecności Boga w swoim życiu bezpośrednio, jednak opowieści o „Bożych szeptach” pozostają sprawą osobistą (niemal wstydliwą!) i dzielimy się nimi bardzo niechętnie.
Potęga szeptu to nie tylko opowieść o tym, w jaki sposób Bóg prowadził Billa Hybelsa – słynnego autora książek o duchowości chrześcijańskiej i założyciela amerykańskiej wspólnoty Willow Creek – od najmłodszych lat poprzez kolejne trudne życiowe wybory i wyzwania. Najnowsza książka autora Zbyt zajętych, by się nie modlić mówi przede wszystkim o tym, że Bóg chce prowadzić nas wszystkich. Chce być obecny w naszym życiu, strzec nas i pomagać nam na każdym kroku. Bóg mówi do wszystkich. Jak usłyszeć Jego szept?
Hybels omawia różne rodzaje Bożych wskazówek (szepty wsparcia, ostrzeżenia i działania) oraz sposoby, w jakie możemy się przekonać, czy naprawdę mamy do czynienia z Bożym prowadzeniem. Przedstawia także poruszające świadectwa tych, dla których posłuszeństwo Bożym podszeptom okazało się największą przygodą życia.   źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2011 źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/index.php/s/karta/id/174

Wydawnictwo:
Esprit
tytuł oryginału:
The Power of a Whisper: Hearing God, Having the Guts to Respond

data wydania:
2011 (data przybliżona)

ISBN:
9788361989622

liczba stron:
340

słowa kluczowe:
Bóg , Duchowość , Esprit , Hybels , Szept

kategoria:
religia

język:
polski

Dodaj komentarz