Ebooki

Bill Watterson – Dni są po prostu za krótkie

Ósmy odcinek przygód zbuntowanego sześciolatka Calvina i jego przyjaciela Hobbesa – pluszowego zwierzaka, który w określonych okolicznościach przybiera postać prawdziwego tygrysa.

Czy dni są za krótkie tylko zimą, kiedy szybko zapada zmrok i trzeba się wcześnie kłaść spać? Otóż nie – dla Calvina każdy dzień jest za krótki, bo nigdy nie starcza mu czasu, aby pobawić się we wszystkie zabawy albo obejrzeć wszystkie filmy w telewizji. Jak zwykle bohater ma problemy z opiekunką do dzieci, rodzice zaś nie chcą go słuchać i zmuszają do odrabiania lekcji. Z kolei pani wychowawczyni nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Calvin tak naprawdę jest „Chłopcem Przeznaczenia”, i czas spędzany w szkole wykorzystuje na rozmyślania o podróżach do innych galaktyk. Nieznośne jest też zachowanie Zuzi, sąsiadki Calvina, która nie chce stać się ofiarą antyfeministycznych zasadzek przygotowywanych przez klub PFUJ (Precz Fstrętnym Uciążliwym Jędzom) w składzie: Calvin i Hobbes.

Autor, znakomity rysownik i scenarzysta Bill Watterson, nie przestaje zaskakiwać nowymi pomysłami.   źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/ źródło okładki: www.egmont.pl

Wydawnictwo:
Egmont Polska
tytuł oryginału:
The Days Are Just Packed

data wydania:
26 stycznia 2015

ISBN:
9788323761822

liczba stron:
175

kategoria:
komiksy

język:
polski

Wpis wyświetlony 4109 razy od 12.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz