Ebooki

Bryan Hitch – Batman – Detective Comics: Gothtopia

Piąty album serii Batman –- Detective Comics zawiera kilka nowszych i starszych przygód Batmana, z których najobszerniejsza nosi tytuł Gothtopia.

Oto Gotham City, jakiego nie znamy: nie ma w nim żadnych przestępców, ludzie są bezpieczni i zadowoleni, a Cobblepot okazuje się uczciwym i dobrym burmistrzem. Nietoperz i jego sprzymierzeńcy nie zwalczają już zła, tylko wraz ze służbami medycznymi i strażakami niosą pomoc ofiarom wypadków. Utopia, jaką stało się miasto ochraniane przez Batmana, kryje jednak pewną mroczną tajemnicę… Skoro wszyscy mieszkańcy są szczęśliwi, czemu dochodzi tu do tak wielu samobójstw? Mroczny Rycerz postanawia wyjaśnić tę zagadkę. Kiedy już odkrywa prawdę, staje się wrogiem publicznym numer jeden.

Scenarzysta John Layman (Batman: Eternal, Chew) oraz rysownicy Jason Fabok (Batman) i Aaron Lopresti (Sword of Sorcery) są autorami głównych historii tworzących album, a oprócz nich znajdują się w nim krótkie opowieści tak znanych twórców, jak Scott Snyder, Neal Adams, Brad Meltzer i Bryan Hitch.   źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/290162-batman-d…(?) źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/gfx/ksk/_thumbs/pl/komi…»

Wydawnictwo:
Egmont Polska
tytuł oryginału:
Batman: Detective Comics Vol. 5: Gothtopia

data wydania:
27 stycznia 2016

ISBN:
9788328116115

liczba stron:
208

słowa kluczowe:
Batman , Gotham

kategoria:
komiksy

język:
polski

Dodaj komentarz