Claire – Magia wiedźm – rytuały, specyfiki i zaklęcia

Wiedźmy są dziś postrzegane jako postacie złe i godne potępienia. Ta książka nie tylko oczyszcza ich zniekształcony wizerunek, ale jednocześnie umożliwia każdemu z nas dołączenie do ich elitarnego grona.

Jednym z mitów, jakie obala publikacja Claire, jest płeć wiedźmy. Mogą nimi bowiem być zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Autorka uczy różnych rodzajów medytacji – od dymnych po medytacje OM. Pokazuje również, w jaki sposób możesz samodzielnie pracować nad zharmonizowaniem czakr. Daje wskazówki, jak stworzyć magiczną biżuterię, ubrania i kosmetyki. Dzięki Magii Wiedźm opanujesz również sekrety magicznych zapachów, olejków i przypraw.

Wiele miejsca poświęcono dbaniu o życie uczuciowe. Dowiesz się, jak zdobyć miłość, odzyskać ukochanego bądź też wykorzystać magię seksualną, która rozpali zmysły. Poznasz także najskuteczniejsze afrodyzjaki. Nauczysz się także korzystać z najefektywniejszych technik wróżbiarskich, w tym karcianych, z wykorzystaniem wahadełka bądź też wróżenia z dymu.

Już dziś wzbogać swoje życie dzięki pierwszemu tak kompletnemu i praktycznemu podręcznikowi białej magii.   źródło opisu: Wydawnictwo Studio Astropsychologii, 2011 źródło okładki: Wydawnictwo Studio Astropsychologii, 2011

Wydawnictwo:
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tytuł oryginału:
Die Magie der Hexen: Umfassendes Anleitungsbuch für Magier und Hexen

data wydania:
25 października 2011

ISBN:
978-83-7377-497-1

liczba stron:
324

słowa kluczowe:
wiedźmy , magia , zaklęcia

kategoria:
Literatura popularnonaukowa

język:
polski